אודות החברה

על החברה

חברת Alil Post מעניקה שירותי משלוח חבילות ומסמכים בין המדינות השונות ללקוחות פרטיים ועסקיים. התפקיד שלנו הוא לקרב בין אנשים גם אם רחוקים אחד מהשני מבחינה גיאוגרפית! אנחנו עושים את כל מה שאפשר לא רק כדי לצמצם את זמן השילוח אלא גם לייעל עד כמה שאפשר את תהליך השליחה והקבלה.

אנחנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ותמיד עומדים בהתחייבויות שלנו. בזכות הסטנדרטים הגבוהים שקבענו לעצמנו, הלקוחות שלנו בוחרים להיעזר בנו פעם אחרי פעם. נכון להיום אנחנו עובדים עם אלפי לקוחות קבועים במדינות שונות בעולם.

אנחנו כאן כדי להעניק לכם גם שירותים לוגיסטיים מורכבים במיוחד בצורה מקצועית ואמינה. בחירת אנשי הצוות והשותפים נעשית בצורה קפדנית במיוחד.

יש לנו מטרת-על: לייצר עבור כל מי שמשתמש בשירותי דואר שלנו במדינות השונות את התנאים הטובים ביותר הן מבחינת רמת השירות והן מבחינת המחיר.

יש לכם אפשרות להשתמש באחת מנקודות השירות שלנו ברחבי הארץ או במדינות אחרות שנמצאות בטווח האספקה שלנו. כדי להיענות לצרכים של הלקוחות שלנו הקמנו שירות משלוח-אקספרס.  אם אתם זקוקים למשלוח דחוף של מסמך חשוב או חבילה - אנחנו כאן! 

 

איך זה עובד?

לאורך כל שנות קיומה של חברה אנחנו מקפידים על עקרונות אתיקה מקצועית, שמירה על חוקי מדינת ישראל ומדינות אחרות בהן אנחנו מספקים שירות. חשוב לציין כי הפעילות החברה נעשית אך ורק במסגרת חוק ההגבלים העסקיים.

אנחנו מתחייבים למסור לכם אך ורק מידע אמין ומהימן על פעילות החברה ועל שביעות הרצון של הלקוחות שלנו.

לשאלות נוספות ניתן לפנות אלינו טלפונית או באמצעות הצ'ט.

להקטין את החלון
מעקב אחרי משלוח